Vážení rodiče, drazí členové, vítejte na našem webu

Na těchto stránkách se budeme snažit zveřejňovat potřebné údaje, které potřebují rodiče členů i členové samotní. Mezi nejdůležitější prvky patří část Kalendář akcí, kde budeme upřesňovat informace o plánovaných akcích (co, kde, kdy, seznam věcí,...). Části Fotogalerie a Kronika budou patřit k těm zajímavějším a snad i zábavnějším. Věříme, že touto cestou dojde ke zkvalitnění komunikace mezi rodiči a skautskými vedoucími jejich dětí.

Velký úspěch Kralických vlčat

17.02.2011 12:17

Smíšená družstva Kralických Tygříků, Čolků a Ledňáčků získala v netradičním zimním závodě Memoriálu Břéti Hampla dvě krásná umístění.

Hlídka vlčat bezkonkurenčně a s velkým náskokem 1. místo :-) (Sirka, Kubík, Mates, Martin, Jirka, Honza)

Hlídka skautů krásné 4. místo (Kuba, Luboš, Mat)

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentování našeho oddílu a pevně věříme že si závod i víkendovku náležitě užili :-)

Dobrý lov !

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15

Skautský den v Králíkách 16.9.2007

Tak zde to všechno začalo. (Plocha za kralickým fotbalovým hřištěm.) Krásné nedělní odpoledne měsíce září ... Přišlo kolem třiceti dětí. Ve zkratce jsme představili skautskou činnost a zahráli několik her. A to nejkrásnější: Tato akce neskončila uklizením prostoru a odvezením materiálu. Je to již 10 let co se každý týden schází několik družin a šestek kluků. Od roku 2013 existuje i šestka Cvrčků, kam chodí kluci i holky.

1. Vloženy informace k registraci 2021 (12.11.2020)
  2. Vloženy informace k zahájení skautského roku (30.8.2020)
  3. Vložena pozvánka na skaut ský karneval (21. 1. 2019)
  4. Vloženy informace k oddílové besídce (16. 12. 2019)