Tábor 2020

Pořadatel:      Junák - český skaut, středisko Bílá liška Červená Voda, z. s.,

Červená Voda 130, 561 61,  IČO: 75134268

Termín: (4.) 5. - 18. 7. 2020

Stavění tábora bude probíhat v sobotu 4. července. Stavění je určeno pro skauty, skautky a starší, tj. cca od 11 let. Účast, resp. neúčast domluvit s vedoucím dítěte nejpozději do 22. 6.

Místo: Údolí říčky Březné

Cena:   pro registrované 2 900 Kč/os

pro neregistrované 3 400 Kč/os

v případě kratšího pobytu (nejméně však 7 dní)

pro registrované  250 Kč/os/den

neregistrované  290 Kč/os/den

(kratší pobyt možný je, ale preferujeme pobyt v plném rozsahu)

Přihlášku je potřeba odevzdat nejpozději do 30. 3. 2020!

Tábor je přednostně určen pro registrované členy střediska, případně pro nečleny, kteří s námi na táboře již byli v minulých letech. Ostatní zájemci budou přijmuti podle kapacitních možností.

Žádost na příspěvek od odborové organizace nebo zaměstnavatele obdržíte s odevzdáním přihlášky na požádání od vedoucího oddílu.

Zaplaťte nejpozději do 15. 6. 2020, nejlépe na účet střediska č.: 2400715741/2010. Variabilní symbol je datum narození doplněný o číslici 1: „1DDMMRRRR“. Případně hotově vedoucímu dítěte (předem vedoucího informujte, aby si mohl připravit potvrzení o platbě).

Bez závažného důvodu nebude zaplacená částka vrácena! Podrobněji viz přihláška.

Doplněno 25.5.2020:

Přihlášky se začaly rozdávat začátkem března, ale kvůli karanténě je většina z 81 jedna účastníků nahlášena jen SMS apod.
Přihlášky byly kvůli COVID aktualizovány a budou znovu rozdány, případně je možné stáhnout zde. Prosíme odevzdat vedoucímu co nejdříve. Hlavní změnou v přihlášce je vložený nový text: "Zákonný zástupce bere na vědomí že vzhledem k existenci onemocnění COVID-19 je určité riziko šíření tohoto onemocnění i v našem táboře a že jeho dítě může onemocnět. V případě potvrzené infekce v táboře bude tábor předčasně ukončen. V takovém případě dojde k vrácení části účastnického poplatku dle zbývajících dnů, sníženou o již vynaložené náklady."
Prosíme všechny rodiče, aby zvážili možné riziko a pokud zájem o účast na táboře stále trvá, aby vyplnili nové znění přihlášky. V opačném případě, aby náhlásili odřeknutí účasti.

Cesta na tábor:  Ke stáhnutí zde

Ve Štítech nejdříve odbočíte vlevo na Cotkytli (křižovatka ve stoupání k náměstí). Cca po 400 m je další výrazná křižovatka
a na ní pojedete víceméně rovně - na Jedlí či Crhov. Přibližně
po 4 kilometrech křižovatka na Crhov a Jedlí – pojedete rovně směr Jedlí. Za křižovatkou bude napravo od silnice výrobní hala firmy Renostav a ještě o něco dále je velké „parkoviště“, kde je doporučené nechat auto a dále jít pěšky (V dalším úseku je zákaz vjezdu motorovým vozidlům, silnice je úzká a míjení aut je občas dost obtížné a také parkování u tábora není jednoduché). Od Renostavu zbývá k táboru asi 1,5 km. Po pravé straně je pak úzký mostek, přes který přejdete a následně už uvidíte na náš tábor.

Pokud byste chtěli jet autem k táboru co nejblíže, tak ale nevjíždějte na úzký mostek – nejezděte až na „naší“ louku. Auto můžete nechat buď na okraji vedlejší louky, na které se nachází tábor zábřežských skautů. Sjezd na louku je asi dalších 100 metrů po silnici od úrovně mostku. Jen je potřeba, aby zůstal volný průjezd pro zábřežské. Další možnost parkování je přibližně v polovině mezi mostkem a sjezdem, kde je na levé straně místo asi na dvě auta.

Na mapě: Bod 1 = tábor, bod 2 = „parkoviště“ u Renostavu.

Přihláška na tábor 2020

Přihláška  Přihláška na tábor 2020 pro zájemce mimo středisko

Posudek od lékaře

Seznam věcí a důležité informace o táboru