Kniha návštěv

western v Rýmařově

Čau vlčáci.Nabízím víkendovou akci 12.-13.8. v Rýmařově.Jedná se o mistrovství ve westernových disciplínách.Více se dozvíte na Western Arts Club
www.euwestern.eu Pokud byste někdo chtěl jet, ozvěte se přímo mě na tel.725600446 do neděle 7.8.Magda

Re: Vlčata v džungli - pro Renka

Myslím si, že ta zábava a zážitky netradiční schůzky byly nakloněny mnohem více na pomyslné misce vah nad pár štípanci od kopřiv. Co se týče klíšťat, to by člověk nemohl ani ven vylézat :-) Já jsem nedávno jedno chytl v bytě v posteli, takže je to velice relativní. Jisté riziko je bohužel vždycky, ne nadarmo se však říká, že "nejhorší smrt je ta z vyděšení". Nic ve zlém, Dobrou noc. R.P.

:)

jeeedddduuuuuuuuuuuuu na zavody

Re: :)

hej ja taky vlozil jsem super vtip koukni na nej

ZAvod

kluci to dnes BUDE ZÁVOD

sranda na mbh

to mas pravdu

smoula

dnes ti to renek rekne na vylete

SOUTEZ V UZLOVANÍ

Renku určitě pojedu ale nevím v kolik to je

Sranda na MBH

Mbh byl super a co teprv ta draha proste bomba

Re: Sranda na MBH

Ahoj Kubo, sranda na MBH opravdu byla. Je škoda, že se Luboš naštval a hádal se. Ale je dobře, že jsme trať dokončili.